در باره ی ما 

شرکت توسعه رهپویان کیان فعالیت خود را در حوزه آموزشی اجرایی و طراحی آغاز کرده است که برای کاربران دنیای وب ارزش زیادی کسب کرده است. مجموعه ما در سال ۱۳۹۸ فعالیت خودش را آغاز نموده است و هم اکنون ما یک تیم ۱۰ نفره هستیم که با حداکثر توان برای رضایت شما تلاش می کنیم.

چرا ما؟

اعتماد بیش از ۱.۰۰۰ کاربر ایرانی در ۱ سال …

ما و مشتریان با هم شریک هستیم. شراکت در موفقیت در توسعه وب پارسی و تجارت الکترونیک ، در طی ۱ سال گذشته قادر به ارائه خدمات به بیش از ۱.۰۰۰ مشتری رضایتمند بوده است که شامل اشخاص حقیقتی و حقوقی می باشند.

این اعتماد شما بوده که به مسیر ما سرعت بخشیده است. ما در این راه با شما همراه خواهیم بود و سعی می کنیم با بهترین محصولات و بهترین راهنمایی شما را نیز به موفقیتی که در ذهن شماست برسانیم.

با خرید از وبسایت ما موفقیت های بزرگی می توانید بدست آورید.

طعم خوب یک پشتیبانی خیلی سریع!

تیم ما موفقیت خود را در پشتیبانی بسیار سریع محصولاتش می داند. ما بصورت کامل در بخش پشتیبانی آماده ایم تا مشکلات را برای شما حل کنیم و اگر کمبودی در محصول باشد با دریافت فیدبک های مناسب از شما آنها را مرتفع سازیم.

پشتیبانی تیم ما در طول هفته از ساعت ۸ صبح تا ۸ شب در خدمت شما عزیزان است. البته این مورد بجز پنج شنبه ها و جمعه ها می باشد که شرکت تعطیل است ولی باز هم به همت تیم ما در این روز ها نیز پشتیبانی ارائه گردیده است و ما هیچ وقت شما را تنها نخواهیم گذاشت.

جاده موفقیت با تلاش مداوم و عزم راسخ طی میشود...

تا این لحظه بیش از ۱.۰۰۰ کاربر در کنار ما حضور داشته اند و به لطف و محبت خداوند، همه این عزیزان با رضایت در کنار ما بوده اند. سعی ما بر این است که هر ایرانی که به تخصص ما علاقه دارد بتواند به دنیای مهندسی عمران بپیوندد و از طریق آن به درآمد و درخشش در جامعه برسد.

زندگی فرصت کوتاهی برای هر انسانی است ، و هیچکس دوبار زندگی نمی کند. هدف ما بر مبنای پیروزی جامعه است و آرزو داریم که کشور عزیزمان ایران بتواند روزی بالاترین ها را در بین بقیه کشور ها داشته باشد.

با هم بودن باعث شروع است ، با هم ماندن باعث پیشرفت و در کنار هم کار کردن یک موفقیت است…

تیم ما مرجعی برای پاسخگویی به نیازهای شما در زمینه مهندسی عمران است . ما همواره در تلاش هستیم که برای افزایش سطح اطلاعات هموطنان عزیزمان در زمینه مهندسی عمران قدم برداریم ، و در این راستا به صورت مداوم برنامه های آموزشی و محصولات ویژه ای آماده میکنیم تا بتوانیم سهمی کوچک در رشد و توسعه کسب‌وکار شما داشته باشیم.

شما در وبسایت ما میتوانید یک تیم پشتیبانی قوی را تجربه کنید، که این یکی از بزرگترین دستاوردهای ما و یکی از مهم ترین عوامل تمایز ما نسبت به دیگران است که منجر به رضایت و اعتماد کاربران نسبت به تیم ما شده است. پس تلاش می‌کنیم تا اعتماد شما را به بزرگترین دارایی خودمان تبدیل کنیم.

آینده به کسانی تعلق دارد که زیبایی رویاهایشان را باور دارند…|
مدت هاست که همه اعضاء تیم در کنار هم با بهترین روحیه در حال کار هستیم. هدف ما تحولی بزرگ برای ارائه خدماتی بود که در آینده در وبسایت حاضر ارائه خواهد شد.